Vyberte si kvalitní párty stan pro venkovní akce

Párty stan není zcela novým vynálezem, avšak drží se na předních příčkách prodejnosti, protože je zkrátka velmi praktickým pomocníkem pro mnoho účelů. Možná máte pocit, že vy byste ho v rámci finanční investice tohoto rozsahu nevyužili, avšak dost možná se mýlíte.

Flexibilní, pevný, odolný a estetický přístřešek využije snad každý, kdo vlastní alespoň kousek zahrady anebo rád pořádá akce jinde. Nemusíte být extrémně společenský člověk na to, abyste se mohli potěšit občasným komfortním posezením s přáteli na zahradě bez toho, abyste byli vysloveně omezeni počasím. Po vyzkoušení už se nebudete chtít vracet k posezení pod stromem či přímo pod širým nebem.

Svatby a narozeniny

Obě uvedené akce bývají těmi většími událostmi v našem kalendáři, a to jak počtem osob, tak svou důležitostí – to platí zejména u svateb. Jestli tedy řešíte rozpočet (a kdo ne), je na místě zvážit, jestli by koupě party stanu nevyšla z celkového hlediska lépe než pronájem vnitřních prostor. Samozřejmě pokud budete slavit v době, kdy je to teplotně přijatelné.

Řešíte-li estetiku a styl vaší svatby, pak nemějte strach, protože design se dá přizpůsobit vašim představám a kromě toho můžete použít různé dekorace, ubrusy, potahy k tomu, aby byl stan ještě útulnější a krásnější na pohled. Do party stanu zároveň schováte i stoly a židle, bar anebo malý taneční parket, pokud by počasí tomu venkovnímu nepřálo.

Zahradní party a posezení

Party stany nemusíte využít pouze k velkým akcím, ale i k menším rodinným posezením. Pro tyto účely se budou hodit zejména typy, které mají poněkud kompaktnější rozměry.

Na své zahradě si svůj stan kdykoli velmi rychle rozložíte a zase složíte, i kdyby se třeba návštěva ohlásila jen chvíli před příjezdem. Na své příbuzné a známé budete působit jako zkušený hostitel, který si dal s přípravou události velmi záležet, ačkoli vy pouze vyndáte svůj stan ze sklepa a rychle ho rozložíte u vás na zahradě.

Zároveň vám poskytne větší možnosti, pokud máte spíše menší dům a chcete pozvat více hostů, než by se vám vešlo do obýváku – jde o jakousi místnost navíc.

Stánky a výstavy

U využití pro zábavu však party stany nekončí. Jste-li podnikatelem nebo jiným subjektem, který potřebuje prezentovat své zboží, služby anebo jiné činnosti na veletrzích a výstavách, opět máte vyhráno. Stan postavíte takřka na jakémkoli povrchu a v případě podnikatelského využití si na něj můžete nechat natisknout třeba i logo a název své firmy.

Takto upravený stan působí profesionálně a přiláká každého, koho zajímá právě váš obor. Budete-li v něm zároveň trávit celé dny na čerstvém vzduchu, nepřekvapí vás ani slunce či déšť a vaše zboží a jiné materiály tak nebudou poškozeny. 

Firemní akce a školení

Teambuilding, přednáška, firemní grilovačka – party stan se hodí pro všechny tyto účely. Když budete mít u vás ve firmě k dispozici party stan, najdete pro něj v průběhu času mnoho využití a nebudete se již dále obávat, že jste z rozpočtu utratili příliš – zjistíte totiž, že se vám investice v průběhu času vrátí.

Již nebude potřeba na každé školení objednávat prostory, ale můžete je při přijatelném počasí nyní pořádat pod širým nebem. Na čerstvém vzduchu to koneckonců lépe myslí nám všem.

Party stany Jičín

Hledáte-li kvalitní party stany, dále nehledejte. Party stan Jičín je tím pravým výrobkem pro vás. Dlouholeté zkušenosti, znalosti veškerých aspektů tohoto produktu a spolehlivé poradenství. Party stany Jičín zajistí, že budete se svou volbou natolik spokojeni, že budete tohoto vynikajícího pomocníka doporučovat všem pro využití v jejich soukromém i profesním životě.