Lia Kees: Miss Europe 2016, modelka a spisovatelka

Cesta k úspěchu je obvykle plná různých překážek a Lia Kees, Miss Europe 2016 a mezinárodní modelka, to moc dobře ví. Její cesta k úspěchu byla plná těžkých situací a lidí, kteří jí nechtěli pomoct. Nicméně, Lia neztrácela chuť a nevzdávala se svých snů, čímž si vytvořila skvělou platformu pro nadějné modelky, podnikatele a majitele firem. Jejím nejnovějším úspěchem je vlastní společnost BESTAR Media Group, v rámci kterého zorganizovala a řídila kampaň pro módní návrháře Panose Zinase v Řecku. 


Lia Kees se od dětství věnovala sportu a umění, a proto se přirozeně dostala k modelingu. S vědomím, že chce být skvělou modelkou, začala pracovat tvrdě na své kariéře. Svou cestu však neměla snadnou, protože se často musela potýkat s nedůvěrou a nepochopením ze strany lidí v okolí. Nicméně, Lia trvala na svých snových cílech a svůj sen si splnila, stala se Miss Europe 2016. 

Po získání titulu Miss Europe se Lia rozhodla, že nejenom bude pracovat jako modelka, ale bude také pomáhat ostatním. Svojí vlastní společností BESTAR Media Group pomáhá nadějným modelkám, začínajícím podnikatelům a majitelů firem stát se úspěšnými. Lia poskytuje svým klientům vše, co potřebují ke zvýšení a zlepšení svých podnikatelských plánů, od marketingu až po branding. 

Lia dokázala své vize přivést mezinárodní modelce Anetě Mlčákové, která má na Instagramu více než milion následovníků. Aneta se stala součástí BESTAR Media Group, díky čemuž získala možnost účastnit se kampaně pro řeckého módního návrháře Panose Zinase. Po této kampani se BESTAR Media Group stala vděčným a oblíbeným partnerem pro mezinárodní společnosti, což pomohlo rozšířit Lia Kees popularity po celém světě. 

Lidé, kteří znají Lia Kees, zpravidla říkají, že má mnoho společného s dosahováním cílů, které si stanovuje. Lia také podniká další kroky, aby posílila své obchodní schopnosti, například vzděláváním se v této oblasti a pravidelným cvičením. Je to skvělý příklad pro každého s podobnými ambicemi a cíli. 

Lia Kees je skvělým příkladem, jak tvrdá a neústupná práce vede k úspěchu. Je inspirací pro všechny s podobnými ambicemi a cíli. Její společnost BESTAR Media Group je vzorem pro nadějné modelky, podnikatele a majitelé firem, kteří chtějí zlepšit své podnikání a branding. Lia je také skvělým příkladem pro každého, kdo chce uspět v podnikání a na poli osobního rozvoje. 

Navštivte také:

www.bestarmediagroups.com
www.bestarmediagroup.cz
www.instagram.com/…oup